Proběhl I. Kulatý stůl aktérů vzdělávání v rámci realizace projektu MAP

Dne 23. 8. 2016 proběhlo v Ostrově jednání I. Kulatý stůl aktérů vzdělávání. Bližší informace o projektu získáte na stránkách http://www.mas-krusnehory.cz/map/. Aktivně tak začala realizace vytváření Místního akčního plánu vzdělávání na území ORP Ostrov, který je prioritně zaměřen na rozvoj kvalitního a inkluzivního vzdělávání žáků a dětí do 15 let.

Zahrnuje oblasti včasné péče, předškolního a základního vzdělávání, zájmového a neformálního vzdělávání. Projekt je financován z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV) řízeným Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Na jednání, uspořádaném členy projektového týmu MAP ORP Ostrov, se sešli zástupci z řad zřizovatelů škol, vedení škol, pedagogů, žáků, rodičů, představitelů zájmového, neformálního a mimoškolního vzdělávání a hlavní manažerka Krajského akčního plánu. Po krátkém přivítání byl všem přítomným v krátkosti představen projekt a závěry z analýzy mapující vzdělávání na území ORP Ostrov. Účastníci byli dle příslušnosti k jednotlivým cílovým skupinám rozděleni do menších pracovních skupin tak, aby jejich složení bylo různorodé. Z jejich diskuzí vyplynul okruh problémových oblastí, které budou v rámci dalších setkání řešeny a zpracovány při vytváření Strategického rámce MAP.

Všichni ti, kteří se vzděláváním dětí do 15 let zabývají, se mohou podílet na vzniku Místního akčního plánu formou zapojení do pracovních skupin. Do projektu se může zapojit prakticky každý, kdo má o oblast vzdělávání zájem. Pro bližší informace kontaktuje manažerku projektu Ing. Zuzanu Žitnou tel: 774 724 456, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Alenu Semotamovou tel: 730 145 684, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

26. 8. 2016
Alena Semotamová
Manažerka MAS Krušné hory, o.p.s. 

Soubory ke shlédnutí:
FileDescriptionFile size
Download this file (Tisková zpráva I. kulatý stůl.pdf)Tisková zpráva I. kulatý stůl.pdf 407 kB
 Logo KV2 logoKK 
Copyright © 2019 Základní škola Ostrov, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.