Informace o realizaci Místního akčního plánu

Jako každý měsíc bychom Vás i teď chtěly informovat o dalších krocích při realizaci projektu s názvem „Místní akční plán rozvoje vzdělávání v území ORP Ostrov“ (reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/15_005/0000018), jenž je realizován od 1. 6. 2017.

Projekt je financován z Operačního programu Výzkum, vývoj, vzdělávání pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. 

Na konci srpna proběhl V. kulatý stůl všech aktérů vzdělávání, kterým byly představeny finální dokumenty Místní akční plán a Roční akční plán pro školní rok 2017/2018. Konečným verzím předcházelo připomínkování aktérů. Jejich komentáře byly během prázdnin zapracovány. Následně dne 7. 9. 2017 proběhl Řídící výbor, který schválil finální dokumenty. Na obou jednáních jsme zúčastněné informovali o procesu schvalování v zastupitelstvech jednotlivých obcí. 20. 9. 2017 proběhne schvalování dokumentů v zastupitelstvu města Ostrov, poté do konce listopadu v dalších obcích území ORP Ostrov. K 30. 10. 2017 končí samotná realizace projektu. Děkujeme tímto všem, kteří podíleli na tvorbě Místního akčního plánu. 

Do konce listopadu bude ještě působit Pracovní skupina prevence školního neúspěchu pod vedením paní Ing. Bc. Šplíchalové z OSPODu. Na jednáních této pracovní skupiny vznikly návody, jak školy mohou řešit výskyt sociálně patologických jevů. Najdete je v sekci „Ředitel“ na školském portálu www.huradolavic.cz. Pro ředitele a zřizovatele škol celého Karlovarského kraje ve spolupráci s MAS Sokolovsko připravujeme seminář České školní inspekce, který proběhne 5. 10. 2017 v Ostrově. Veškeré zápisy, pozvánky a fotogalerii uplynulých akcí naleznete na našich stránkách www.mas-krusnehory.cz/map

18. 9. 2017

Ing. Zuzana Žitná

Ing. Bc. Eva Urbanová

MAS Krušné hory o.p.s.

 

Soubory ke shlédnutí:
FileDescriptionFile size
Download this file (informace_o_realizaci_mistniho_akcniho_planu.pdf)Informace o realizaci Místního akčního plánu 224 kB
 Logo KV2 logoKK 
Copyright © 2018 Základní škola Ostrov, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.