Informace o realizaci Místního akčního plánu

MAS Krušné hory by Vás ráda informovala o realizaci Místního akčního plánu. Tento projekt je realizován od 1. 6. 2016. Práce na výstupech je v plném proudu.

Nyní probíhá práce na celkovém dokumentu Místní akční plán (dále MAP), který mimo jiné bude obsahovat Strategický rámec (seznam infrastrukturních záměrů), analytickou část a Roční akční plán pro školní rok 2017/2018 (RoAP). Tento souhrnný dokument odráží stav vzdělávání v území ORP Ostrov a také přináší přehled aktivit, o které je v území zájem a mohly by se v následujících školních letech realizovat. První verze MAP a RoAP byly odeslány k připomínkování a přihlášení se do aktivit všem aktérům vzdělávání a zainteresovaným školám. Lhůta pro případné doplnění je stanovena do 31. 7. 2017. Je nutné, aby si aktéři dokumenty prostudovali a přihlásili se do daných aktivit. Poté, co se výstupy zašlou na řídící orgán OPVVV, budou podkladem pro budoucí vyhlašování výzev. Pod odkazem http://www.mas-krusnehory.cz/map/mistni-akcni-plan-2017-2023/ najdete první verzi MAP.

Dne 29. 8. 2017 plánuje MAS uspořádat V. kulatý stůl všech aktérů vzdělávání, na kterém budete moct vyjádřit své připomínky k MAP. Pozvánka s programem bude zaslána ředitelům ZŠ a MŠ, zřizovatelům a ostatním aktérům s předstihem. Poté bude dokument zaslán ke schválení zřizovatelům v zastupitelstvech a 30. 11. 2017 končí samotná realizace projektu.

Pokud máte zájem se do projektu ještě zapojit, prosím, kontaktujte projektovou manažerku Ing. Zuzanu Žitnou (774 724 456, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo koordinátora partnerství a zapojení veřejnosti Ing. Bc. Evu Urbanovou (730 145 684, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Více informací včetně pozvánek, zápisů a fotek najdete na našich stránkách www.mas-krusnehory.cz/map. Můžete také navštívit školský portál pro území ORP Ostrov na www.huradolavic.cz a podílet se tak na rozvoji vzdělávání v území ORP Ostrov.

18. 7. 2017
Ing. Bc. Eva Urbanová
Manažerka MAS Krušné hory o.p.s. 

Soubory ke shlédnutí:
FileDescriptionFile size
Download this file (ohlédnutí 07-2017.pdf)ohlédnutí 07-2017.pdf 260 kB
 Logo KV2 logoKK 
Copyright © 2018 Základní škola Ostrov, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.