Krajské kolo Atletického čtyřboje

Dne 28. 5. 2015 se konalo finále krajského kola Karlovarského kraje v Atletickém čtyřboji v Sokolově, které vyhlašuje MŠMT ČR. Soutěž probíhala ve čtyřech disciplínách jako v okresním kole a to ve skoku do dálky, sprintu na 60 m, hod kriketovým míčkem a vytrvalostním během na 1500 m.

Naší školu reprezentoval vítěz okresního kola Michal Tokár, který nedal šanci ostatním závodníkům a jednoznačně zvítězil v celkovém počtu přes 1700 bodů!! Zároveň Michal postoupil na Mistrovství republiky v Atletickém čtyřboji, které se koná v Ústí nad Orlicí. Velká gratulace !!!

Bc. Hanakovič

 Logo KV2 logoKK 
Copyright © 2019 Základní škola Ostrov, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.