Okresní kolo atletického čtyřboje

Dne 14. 5. 2015 se konalo finále okresního kola Karlovarského kraje v Atletickém čtyřboji v Sokolově, které vyhlašuje MŠMT ČR. Soutěž probíhala ve čtyřech disciplínách a to ve skoku do dálky, sprintu na 60 m, hod kriketovým míčkem a na závěr vytrvalostním během na 1500 m.

Naší školu reprezentovalo tříčlenné družstvo ve složení Tokár Michal, Filo Jiří a Kleich Nicolas. V soutěži družstvech skončila naše škola na krásném 2. místě a mezi jednotlivci jsme přivezli 1. místo a to zásluhou Michala Tokára v celkovém počtu 1644 bodů!!! Zároveň Michal postoupil do krajského kola, které se uskuteční 28. 5. 2015 v Sokolově. Velká gratulace všem závodníkům!!!!

Bc. Hanakovič

 Logo KV2 logoKK 
Copyright © 2019 Základní škola Ostrov, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.