Třídy 2016/2017

Třídy a žáci - školní rok 2016/2017

V. TU J. Křížková

II. posch. učebna 

AP J. Kronková

5. ročník - 9 žáků

Dvořák Jiří

Filo Jan

Gábor Adam

Gáborová Gabriela

Jaeger Zdeněk

Kapustincová Sára

Lhotanová Štěpánka

Szarková Valentýna

Viktora Jaroslav                                                             

                                                  

7. ročník - 7 žáků

Chlebec Honza

Kokyová Marcela

Lakatoš Michal

Peterková Simona

Sviták Miroslav

Šandor Honza

Průcha Marek

 

Celkem 16 žáků

 IV. TU J.Kopecká

II.posch. učebna

AP M. Ťuiková, J.Gaidarusová

1. ročník - 2 žáci

Jaeger Maxim

Červená Maria Magdaléna

 

2. ročník - 1 žák

Mártha David

 

3. ročník - 2 žáci

Bartko Pavel

Šandorová Andrea

                                  

4. ročník - 7 žáci

Bílá Vanesa

Dido Josef

Simona Emingerová

Gojda Daniel

Šandor Kristián

Šandor Štefan

Štec Michal

 

6. ročník - 4 žákyně

Školaudová Štěpánka

Žitná Anička

Márthová Karolína                   

Celkem 16 žáků

 

III. (LMP) TU L. Arnoldová

II.posch. učebna

AP M. Abdulnourová

2. ročník - 1 žák

Bílá Natálie

                                               

3. ročník - 9 žáků

Bílý David

Horváth Tomáš

Horváthová Karolína

Kolárik Jan  

Pavlenka Matěj 

Vargová K.K.

Vybíhalová Simona

Janová Adriana

Janová Michaela

 

4. ročník - 2 žáci

Mártha Dušan

Vodrážková Marie

Celkem 12 žáků

 

VI. (LMP) TU R. Kvasničková 

I.poschodí učebna

AP Z. Žitná

5. ročník - 6 žáků

Didová Lenka

Godžo Gustav

Jaeger Andrej

Kohn Ondřej

Pavlenka Josef

Vargová Jenifer

 

8. ročník - 5 žáků 

Červená Barbora

Filo Christián

Horváth Pavel

Nguyen Jaroslav

Sadílek Samuel 

Celkem 11 žáků

 

 

VIII. (LMP)  TU V. Plášilová

I.poschodí učebna

 

7. ročník - 5 žáků

Bílá Romana

(Mati Ladislav)

Tomko Marcel

Šugarová Vanesa

Kováč Ricardo

                                

8. ročník - 3 žáci

Lakatošová Vanesa

Šafra Petr

Šulc Daniel

                            

9. ročník - 2 žáci

Filo Jiří

Kleich Nicolas

Celkem 10 žáků

 

SŠ 1  TU L. Shrbená

přízemí

AP E. Thomayerová

AP J. Pruknerová

SŠ 1

Balog Radek 6.

Fraiová Anna 8.

Franka Miroslav 10.

Galásková Tereza 6.

Kostka Matěj 9.

Kraus Tomáš 2.

Vermachová Kateřina 9.

Pospíšil Jan 2.

Celkem 9 žáků

 

                

SŠ 2 TU I. Harzerová

přízemí

AP L. Sovová

AP K. Pöseltová

SŠ 2

Balog Martin 7.

Hasalová Adéla 6.

Kovařík Petr 6.

Macek Ondřej 7.

Maleček Martin 7.

Přibil Filip 5.

Řehořovský Filip 9.

Směták František 5. 

Židlický Matěj 5.

Celkem 9 žáků

   

1. přípravná třída

TU Daniela Vonderschenová

AP Pavlína Kubrychtová

Berenteiová Sára

Borková Gabriela Tiffany 

Budík Ondra

Lakatoš Adrian

Lakatošová Viktorie

Lentesová Tereza

Márthová Kristina

Paulusová Kristina

Petera Kryštof

Školoud Šimon

Šandorová Natálie

Šandorová Nikola

Šandorová Regina

Žolták Alexandr     

Celkem 14 žáků

 

 

ZŠ    32 žáků           

LMP  33 žáků

SŠ    18 žáků                                   

CELKEM 83 ŽÁKŮ + 0. ročník   14 žáků

 Logo KV2 logoKK 
Copyright © 2018 Základní škola Ostrov, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.